/ Zvlhčovač pro skleníky a fóliovníky. - Všechny lokality

Zvlhčovač pro skleníky a fóliovníky. - Všechny lokality

Nabídka, Vloženo: 01.03. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Zvlhčovač pro skleníky a fóliovníky. . Cena: 540 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420602325933. Inzerát Zvlhčovač pro skleníky a fóliovníky. již vidělo 79 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Ultrazvukový vyvíječ studené mlhy z obyčejné vody LF-0012. Používá se pro zvlhčení vzduchu v uzavřených prostorách jako jsou menší skleníky a foliáky, pro pěstitelské a chovatelské účely (zvýšení vlhkosti v teráriu, pěstování vlhkomilných rostlin a pod.) Vyvíječ mlhy v hladinovém plováku se umísťuje do nádoby s vodou. Pro zvýšení účinnosti je možno použít menší ventilátor, který mlhu rozfouká. Vyvíječj je osazen blokovacím senzorem, který při nedostatku vody přístroj vypne.
Nové, záruka, servis

Vyvíječ, trafo, plovák

Jméno: Petr Malý
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420602325933
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 540 Kč
Již vidělo: 79 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to