/ Zlatnictví Kleopatra - Kvalitní zlaté šperky - Celá ČR

Zlatnictví Kleopatra - Kvalitní zlaté šperky - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 16.12. 2016 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Zlatnictví Kleopatra - Kvalitní zlaté šperky. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420495511630. Inzerát Zlatnictví Kleopatra - Kvalitní zlaté šperky již vidělo 718 lidí. Pospěšte si.Není vhodnější dárek pro ženu než kvalitní zlaté šperky. Takový hezký řetízek, jedinečný náramek či prsten udělá ženě vždy radost. Stačí se jenom trefit do jejího vkusu. Pokud i vy nějaké zlaté šperky sháníte, svěřte se do rukou Zlatnictví Kleopatra, provozující e-shop http://www.zlatnictvikleopatra.cz/zlate-sperky. Nabídka zlatých šperků je tady totiž skutečně široká, a jistě si tak vybere i ten nejnáročnější zákazník. Sortiment zde zahrnuje nejen zlaté šperky ale konkrétně i náušnice zlaté nebo stříbrné, náramky, řetízky, prsteny, náhrdelníky a podobně. Najít zde však lze rovněž zásnubní prsteny, náramkové hodinky či třeba nástěnné hodiny. Nabídka je zde prakticky řazena do zvláštních kategorií a tak bude váš nákup zlatých šperků o něco pohodlnější.

Jméno: Zlatnictví Kleopatra
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420495511630
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 718 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to