/ ZLATÁ PENZIČKA - Celá ČR

ZLATÁ PENZIČKA - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 23.03. 2020 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej ZLATÁ PENZIČKA. Cena: 33 333 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420730552050. Inzerát ZLATÁ PENZIČKA již vidělo 3 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

ZLATÁ PENZIČKA - to je název moderního spořícího účtu, kde si klienti spoří ve zlatě. A to nejenom na svoji penzi, ale třeba i dětem nebo vnoučatům na vzdělání. Zlatá penzička je produkt prosperující společnosti Zlatá rezerva a zájemci o spoření ve zlatě si měsíčně můžou spořit od 500 do 4000 korun. Dostávají za to fyzické investiční zlato, které je navíc v celé EU osvobozeno od DPH. Firma Zlatá rezerva taky garantuje zpětný odkup zlata. Zlatou penzičku, která krásně funguje, už má uzavřenou několik tisíc klientů z ČR i ze zahraničí a společnost potřebuje rozšířit svůj početný tým o nové, schopné a spolehlivé obchodní zástupce. Jenom doopravdy vážní zájemci o investovaní do zlata a o dobře placenou práci či spolupráci nám můžou napsat na náš email - vrba@finework.cz. Mobil - 730552050.

Ještě vám doporučím několik velmi dobře fungujících výdělků. Ve všech techto projektech a společnostech je možné pracovat a vydělávat i online, brigádně, na dálku:

1. - www.finework.cz - naše poradenská firma - práce pro finanční poradce, manažery, tipaře.
2. - www.avian.cz - reality, zhodnocování peněz - práce-brigáda obchodního zástupce.
3. - 1url.cz/iMgC4 - celosvětový online byznys budoucnosti - příležitost pro každého.
4. - (tento odkaz vám pošlu jen na požádání) - elektřina dost podraží. Vy na tom můžete ještě vydělávat! Investice = nula... Šance pro všechny lidi..!
5. - uplibra.io?refer=142053 - vydělejte si Libracoiny od Facebooku. Úplně zdarma! Bez investic. - Hloupý, kdo nebere...
6. - 1url.cz/3zejB - investice a výdělek v zábavním a herním průmyslu.
7. - appumbrella.online/cz/registrace?CID=bcaezzzzky - pasivní příjem s obrovským potenciálem.

Opatrujte se, pomáhejte si vzájemně a dávejte na sebe pozor! Společně tu zákeřnou svini
(Covid-19) porazíme!!!

Jméno: PhDr. Luboš Vrba
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420730552050
Lokalita: Celá ČR
Cena: 33 333 Kč
Již vidělo: 3 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george.csas.cz