/ výkup starých a nefunkčních UPS baterií Ostrava - Moravskoslezský kraj

výkup starých a nefunkčních UPS baterií Ostrava - Moravskoslezský kraj

Nabídka, Vloženo: 09.06. 2016 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej výkup starých a nefunkčních UPS baterií Ostrava. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420728354040. Inzerát výkup starých a nefunkčních UPS baterií Ostrava již vidělo 747 lidí. Pospěšte si.Překáží vám na zahradě,v garáži před domem nebo na firmě staré a jakékoliv nefunkční autobaterie,UPS,či trakční baterie z vysokozdvižných vozíků?

Máme pro vás nabídku:

Vykoupíme veškeré nefunkční vyřazené PB akumulátory z malých a velkých motorových,elektrických vozidel,nákladáků,kamionů,stavebních,průmyslových,či zemědělských strojů,bagrů, traktorů,motorek,UPS záložních baterií,i trakčních baterií z vysokozdvižných vozíků,dále i Nikl - Kadmiové baterie a akumulátory.

Nabízíme vám bezkonkurenční cenu v moravskoslezském kraji za tento váš vyřazený odpad který končí ve sběrném dvoru,nebo sběrně kde vám dají pár korun,fajn přivýdělek pro všechny, Ostrava a okolí.
více info:
www.akukov.cz
Tel. 728354040

Jméno: AKUKOV Ostrava
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420728354040
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Cena: Dohodou
Již vidělo: 747 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to