/ Výkup a opravy kladek a dalších fitness zařízení - Všechny lokality

Výkup a opravy kladek a dalších fitness zařízení - Všechny lokality

Poptávka, Vloženo: 09.11. 2018 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Výkup a opravy kladek a dalších fitness zařízení. Cena: Nerozhoduje. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420733785375. Inzerát Výkup a opravy kladek a dalších fitness zařízení již vidělo 169 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Vykupujeme a opravujeme posilovací stroje kladky a veškeré fitness vybavení. Solária, sauny a jiné relaxační přístroje. Vykupujeme i rozbité stroje. Odkoupíme i celou posilovnu nebo fitness centrum i hotelové centrum.
Dále provádíme servis – výkup – a repasování všech fitness strojů a infra saun. Běžecké pásy -Gross trenažéry - Spinningová kola - Steppery - Veslování - Eliptické trenažéry - Vacu fitness - Cyklotrenažery – Posilovací stroje - Rotopedy - Vibrační stroje, atd. Servis motorů. Repasování fitness strojů

Jméno: Karel Stříbrný
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420733785375
Lokalita: Všechny lokality
Cena: Nerozhoduje
Již vidělo: 169 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to