/ Vložka pro muže Tajemství císařských komnat Tiand - Celá ČR

Vložka pro muže Tajemství císařských komnat Tiand - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 26.11. 2018 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Vložka pro muže Tajemství císařských komnat Tiand. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420734428555. Inzerát Vložka pro muže Tajemství císařských komnat Tiand již vidělo 123 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Je známo, že v komnatách panovníků starověké Číny se kromě hlavní ženy nacházelo dalších 39 vedlejších a 81 konkubín. Aby si zachovali majestát těla i ducha, panovníci používali zázračné oleje a léčitelé pro ně připravovali speciální bylinné obklady, díky kterým se dokonce starcům navracela síla a bolest odcházela pryč. TianDe spojila tajemství tradiční východní medicíny s moderními vědeckými výzkumy a vytvořila účinný hygienický prostředek, který umožní pánům pookřát na duchu i těle. Císařská síla a síla bylin je nyní dostupná každému muži. Vložka účinný hygienický prostředek s rostlinnými složkami, které zamezují růstu a množení bakterií. Obsahuje speciálně vybrané byliny, které přispívají k obnově mužné síly a podporují udržení příznivé mikroflóry. Vložku je možné používat 24 hodin denně. Více na webu krasazeny.cz, zde si zboží můžete rovnou i zakoupit.

Jméno: Krása Ženy
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420734428555
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 123 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to