/ UV lampa - Elecro Quantum - Brno

UV lampa - Elecro Quantum - Brno

Nabídka, Vloženo: 03.07. 2018 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej UV lampa - Elecro Quantum. Cena: 26 700 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420724130323. Inzerát UV lampa - Elecro Quantum již vidělo 271 lidí. Pospěšte si.



Quantum je zcela nová technologie v oblasti bazénové techniky, která je již používána a schválena vysoce profilovanými průmysly, jako jsou nemocnice i společnosti pro čištění pitné vody.
Využívá technologii fotokatalytické oxidace, která má schopnost sterilizovat vysoce kontaminovanou vodu do pitné bez použití chemikálií. V praxi toto znamená, že díky využití systému Quantum, je možné výrazně snížit množství chemikálií používaných pro dezinfekci bazénové vody jako je například chlor nebo peroxid vodíku.
Je navržen tak, aby mohl být snadno instalován do vašeho stávajícího systému. Quantum je maximálně bezpečný a i výrazně výkonnější než chlor, peroxid vodíku, UV nebo ozón. Fotokatalytická oxidace má nesmírně silný účinek se schopností okamžitě zničit viry, bakterie a patogeny a ještě více ohromující schopnost přeměnit opalovací krém, močovinu a další kontaminující látky zpět na jejich neškodnou molekulární formu.
Jedná se o první nákladově efektivní fotokatalytický oxidační prostředek speciálně určený pro bazénový průmysl, díky kterému si můžete užít skvělý pocit plavání v bazénu bez toxických látek. Nejen, že eliminuje nežádoucí vedlejší účinky, jako jsou bolavé oči, svědící suchá kůže, zbarvené vlasy a silné pachy, ale také činí vodu křišťálově čistou a nejdůležitější je, že nepředstavuje žádné riziko pro plíce ani pro zdraví.
Všechny jednotky Quantum jsou dodávány spolu s indikátorem životnosti světelného zdroje (životnost 14 000 hodin); nebo s digitálním zobrazením životnosti světelného zdroje a dávkovacím čerpadlem k dávkování např. algicidu, sanosilu nebo aktivního kyslíku (OXA).
Další info získáte na tel. 724 130 323 nebo na našich stránkách http://www.elecro.cz

Jméno: Servis bazénů Brno
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420724130323
Lokalita: Brno
Cena: 26 700 Kč
Již vidělo: 271 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to