/ Umísťovací výstava koťat a koček v Libni - Praha 2

Umísťovací výstava koťat a koček v Libni - Praha 2

Nabídka, Vloženo: 11.09. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Umísťovací výstava koťat a koček v Libni. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420737486474. Inzerát Umísťovací výstava koťat a koček v Libni již vidělo 34 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Umísťovací výstava koťat a koček se koná v sobotu 21. září od 11 do 16 hodin v krásných prostorách Löwitova mlýnu v Libni, v ulici U Českých loděnic 6. Přímo z výstavy si návštěvníci mohou odnést kotě či kočičku. Všechny kočičky na výstavě jsou zdravé, očkované proti kočičím nemocem a dospělé kočky jsou kastrované. Všechny kočičky jsou zvyklé žít v domácím prostředí, takže se v novém domově rychle zabydlí. Na výstavě bude připraven hezký program a charitativní bazar. Vstupné je dobrovolné.

Jméno: Dana Javůrková
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420737486474
Lokalita: Praha 2
Cena: Dohodou
Již vidělo: 34 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to