/ Umísťovací výstava koček na Smíchově - Praha 5

Umísťovací výstava koček na Smíchově - Praha 5

Nabídka, Vloženo: 26.08. 2020 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Umísťovací výstava koček na Smíchově. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420737486474. Inzerát Umísťovací výstava koček na Smíchově již vidělo 17 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Umísťovací výstava koťat a koček se koná v sobotu 19. září od 11 do 17 hodin v Coworking Lampárna, Lidická 31, Praha 5. Přímo z výstavy si mohou zájemci odnést kotě či kočičku. Nový domov zde bude hledat asi 40 koťat a koček. Všechny kočky na výstavě budou očkované a dospělé kočky budou kastrované. Charitativní krámky budou návštěvníkům nabízet rukodělné výrobky, chovatelské potřeby, knihy a drobné zboží. Vstupné je dobrovolné. Těšíme se na návštěvníky. Přijďte si vybrat kotě či kočičku!

Jméno: Dana Javůrková
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420737486474
Lokalita: Praha 5
Cena: Dohodou
Již vidělo: 17 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george.csas.cz