/ Umísťovací výstava koček - Dubeč - Praha 2

Umísťovací výstava koček - Dubeč - Praha 2

Nabídka, Vloženo: 06.09. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Umísťovací výstava koček - Dubeč. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420737486474. Inzerát Umísťovací výstava koček - Dubeč již vidělo 33 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Umísťovací výstava koček se koná v neděli 15. září v Historickém špejcharu v Praze Dubeč, ulice U Dubečské tvrze 1667. Od 10 do 18 hodin budou na návštěvníky čekat koťata a kočky bez domova. Přímo z výstavy si můžete domů přinést kotě nebo kočičku. Všechna koťata a kočky na výstavě budou očkovaná a dospělé kočky budou kastrované. Je připraven zábavný program pro rodiny s dětmi. Na výstavě se budou prodávat originální rukodělné výrobky. Občerstvení je v areálu zajištěno. Vstupné je dobrovolné.

Jméno: Dana Javůrková
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420737486474
Lokalita: Praha 2
Cena: Dohodou
Již vidělo: 33 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to