/ Tepelný výměník - Elecro G2 - Brno

Tepelný výměník - Elecro G2 - Brno

Nabídka, Vloženo: 29.06. 2018 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Tepelný výměník - Elecro G2. Cena: 12 600 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420724130323. Inzerát Tepelný výměník - Elecro G2 již vidělo 244 lidí. Pospěšte si.Robustní konstrukce a unikátní design tepelného výměníku Elecro G2 poskytuje bezkonkurenční plochu přenosu tepla, a to z něj dělá jeden z nejúčinnějších výrobků na trhu.
Díky hustě zabalenému trubkovému svazku, v tepelně izolované primární komoře, zajišťuje relativně malý objem komory a velká plocha vnitřního potrubí vynikající účinnost přenosu tepla a minimální ztráty energie, takže G2 je ideální volbou pro všechny aplikace včetně okruhů kotlů, solárních panelů, tepelných čerpadel či chladičů.
Model G2 má konstrukci dle nejvyšších specifikací za použití nejsilnějších a nejtrvanlivějších materiálů. Skříň je vyrobena z nerez oceli BS 316L (EN 1.4432) a je uzavřena pevným tepelným pouzdrem pro lepší izolaci primárního toku vody, což zajišťuje max. účinnost.
Je navržen tak, aby umožnil instalačnímu technikovi vybrat způsob, jak instalovat primární a sekundární přítok vody, k dosažení maximálního tepelného zisku. Toho je dosaženo směrováním primárního toku v opačném směru k sekundárnímu toku (bazénové) vody.
Hlavní přednosti tepelného výměníku G2:
- bezkonkurenční velikost plochy pro přenos tepla,
- titanový trubkový svazek,
- robustní odolná konstrukce,
- dodáván plně vybaven (2 x 1 samec/samec mosazná primární přípojka, 1 x 1 zpětný ventil, titanová jímka pro čidlo termostatu).
Další info získáte na tel. 724 13 03 23 nebo na stránkách http://www.elecro.cz

Jméno: Servis bazénů Brno
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420724130323
Lokalita: Brno
Cena: 12 600 Kč
Již vidělo: 244 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to