/ ** TAHOUNI Z FINE WORK V BUCHLOVSKÝCH HORÁCH ** - Celá ČR

** TAHOUNI Z FINE WORK V BUCHLOVSKÝCH HORÁCH ** - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 22.06. 2020 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej ** TAHOUNI Z FINE WORK V BUCHLOVSKÝCH HORÁCH **. Cena: 44 444 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420728368453. Inzerát ** TAHOUNI Z FINE WORK V BUCHLOVSKÝCH HORÁCH ** již vidělo 27 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Velmi vydařený pracovno-zábavní víkend mají za sebou nejaktivnější tahouni poradenské společnosti FINE WORK. Po dlouhé pauze, zapříčiněné koronavirovou krizí, se konečně potkali osobně... V krásném prostředí Buchlovských hor nejenom načerpali nové informace, motivaci, ale užili si i grilovačku nebo výlet na středověký hrad Buchlov.
A vyhlášená byla i soutěž o prodloužený wellness víkend ve Vysokých Tatrách, či o novou luxusní firemní dovolenou v Mexiku pro nejlepší spolupracovníky…
Prostřednictvím tohoto inzerátu chceme poděkovat personálu Lázní Leopoldov v Buchlovicích za starostlivost a profesionální přístup. Za všechny účastníky akce – PhDr. Luboš Vrba - regionální reprezentant Fine Work.

Jméno: PhDr. Luboš Vrba
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420728368453
Lokalita: Celá ČR
Cena: 44 444 Kč
Již vidělo: 27 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george.csas.cz