/ Stojan-kolébka na přívěsný vozík - Frýdek - Místek

Stojan-kolébka na přívěsný vozík - Frýdek - Místek

Nabídka, Vloženo: 09.03. 2020 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Stojan-kolébka na přívěsný vozík. Cena: 2 500 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420774976333. Inzerát Stojan-kolébka na přívěsný vozík již vidělo 63 lidí. Pospěšte si.Stojan pro uskladnění přívěsu.
Stojan slouží k jednoduchému uskladnění přívěsu v garáži vedle auta.
Stojan postavíme k boku přívěsu, zajistíme dvěma dorazy na bočnici, zabrzdíme spodní pojezdová kolečka a přívěs převrátíme na bok. Díky přesně vypočtenému radiusu kolébky, překlopení přívěsu je velmi snadné. Odbrzdíme pojezdová kolečka a přívěs velmi jednoduše zavezeme na boku pomocí pojezdových koleček na stojanu kdekoliv na místo, kde jej chceme uskladnit. K uskladnění vedle auta v garáži stačí pouhých 90 cm mezi autem a stěnou. Manipulace je velmi jednoduchá a k takovému to uskladnění přívěsu postačí jediná osoba. Povrchová úprava stojanu je žárově zinkována.
Velmi kvalitní kolečka o průměru 100 mm. s gumovou obruči.

Jméno: Pavel Bobek
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420774976333
Lokalita: Frýdek - Místek
Cena: 2 500 Kč
Již vidělo: 63 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george.csas.cz