/ Solární ohřívač vody bez střešních kolektorů - Středočeský kraj

Solární ohřívač vody bez střešních kolektorů - Středočeský kraj

Nabídka, Vloženo: 21.02. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Solární ohřívač vody bez střešních kolektorů. Cena: 22 900 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420605985473. Inzerát Solární ohřívač vody bez střešních kolektorů již vidělo 80 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Unikátní podstřešní ohřívač užitkové vody využívající teplotu střešní krytiny, resp. teplotu vzduchu větrací mezery střešní krytiny.Zařízení pracuje na termickém principu přenosu tepla ze vzduchu do kapaliny za pomoci měděného nízkoteplotního výměníku kapilární konstrukce.
Konstrukce zařízení je chráněna CZ užitným vzorem a jeho výroba nebo distribuce na území ČR je bez souhlasu autora zakázána po dobu platnosti užitného vzoru.
Zařízení nepoužívá žádné střešní kolektory, tím je vhodné i pro památkové objekty.Životnost zařízení je min. 50 let.Výkon 1-4kw dle intenzity radiace slunečních paprsků.Možnost připojení na každý boiler.Legislativně nejde o solární systém-možno nainstalovat svépomocí a zapojit instalatérem.Zařízení pracuje s teplotou do 85°C - nemůže dojít k přehřátí.Montáž zařízení na půdu bez vstupu na střechu.
Roční úspora nákladů na ohřev vody až 1500Kwh.Je samozřejmě závislá na množství slunečního záření, jeho intenzitě a velikosti akumulační nádoby v systému.
Jednotku je možné vybavit senzory a připojit na rozvod chytré elektroinstalace domu.Lze také zařadit digitální kalorimetr pro měření zisku tepla pro ohřev vody.
Podrobné informace na webových stránkách www.podstresniohrevvody.webnode.cz nebo zašlu mailem.

Jméno: Jan Janata
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420605985473
Lokalita: Středočeský kraj
Cena: 22 900 Kč
Již vidělo: 80 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to