/ Široká nabídka zlatých náhrdelníků - Všechny lokality

Široká nabídka zlatých náhrdelníků - Všechny lokality

Nabídka, Vloženo: 23.03. 2017 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Široká nabídka zlatých náhrdelníků. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420495511630. Inzerát Široká nabídka zlatých náhrdelníků již vidělo 603 lidí. Pospěšte si.Není vhodnější dárek pro ženu než pěkné zlatý náhrdelník. Takový hezký řetízek, jedinečný náhrdelník nebo prsten udělá ženě vždy radost. Stačí se jen trefit do jejího vkusu. Jestliže i vy nějaké zlaté šperky hledáte, obraťte se na Zlatnictví Kleopatra, provozující e-shop http://www.zlatnictvikleopatra.cz/html/zlaty-nahrdelnik/. Nabídka zlatých šperků je zde totiž skutečně široká, a určitě si tak vybere i ten nejnáročnější zákazník. Sortiment zde obsahuje nejen zlaté náhrdelníky ale konkrétně i náušnice zlaté či stříbrné, náramky, řetízky, prsteny a spoustu dalšího. Najít zde však lze rovněž zásnubní prsteny, náramkové hodinky či třeba nástěnné hodiny. Nabídka je zde přehledně řazena do jednotlivých kategorií a tak bude váš nákup zlatých šperků o něco pohodlnější.

Jméno: Zlatnictví Kleopatra
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420495511630
Lokalita: Všechny lokality
Cena: Dohodou
Již vidělo: 603 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to