/ Servis notebooků Praha - Praha 4

Servis notebooků Praha - Praha 4

Nabídka, Vloženo: 15.10. 2015 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Servis notebooků Praha. Cena: 350 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420777647721. Inzerát Servis notebooků Praha již vidělo 752 lidí. Pospěšte si.Josef Majdák - SunTech, nabízí kompletní servis notebooků všech značek. Opravy notebooků Asus, Acer, Lenovo, HP, Toshiba, Dell a dalších provádíme na úroveň součástky. Provádíme veškeré služby spojené s údržbou a servisem notebooků, ale i stolních počítačů. Reinstalace operačních systémů, odvirování, výměny poškozených LCD panelů, výměny poškozených klávesnic, čištění zanesených chladících systému a mnoho dalšího. Bližší informace najdete na http://www.asus-servis.cz. Pokud máte své sídlo, nebo vadný notebook v Praze 4 máte dopravu k nám do servisu zdarma. Základní hodinová sazba pro opravy notebooků je 350,- Kč. Máte-li problém s notebookem, nebo se stolním počítačem neváhejte nás kontaktovat.

Jméno: Josef Majdák
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420777647721
Lokalita: Praha 4
Cena: 350 Kč
Již vidělo: 752 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to