/ Servis a opravy – Sportex - Celá ČR

Servis a opravy – Sportex - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 29.11. 2018 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Servis a opravy – Sportex. Cena: 1 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420739767387. Inzerát Servis a opravy – Sportex již vidělo 122 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Fitness servis - Nabízíme kompletní pozáruční servis a opravy fitness strojů Sportex. Provozujeme i bazar a výkup fitness strojů. Řešíme problémy klientů, poskytujeme informační servis a revize celých fitness center, hotelových fitness.
Servis by se měl provádět průběžně. Pravidelně prováděný servis je předpokladem větších zážitků ze sportovních výkonů, ale hlavně i bezpečnosti při použití kvalitně servisovaného vybavení.
Servis a opravy fitness strojů provádíme po celé ČR. Provozujeme dílnu v Stříbrné Skalici a Olomouci, kam můžete fitness stroj přivézt a nebo jej můžete zaslat i přepravce jako je třeba Toptrans. Naši technici vyjíždějí z Kolína, Kutné Hory, Čáslavi, Olomouce a Stříbrné Skalice.
Dále provádíme servis – výkup – a repasování všech fitness strojů a infra saun.
Běžecké pásy -Cross trenažéry - Spinningová kola - Steppery - Veslování - Eliptické trenažéry - Vacu fitness - Cyklotrenažery – Posilovací stroje - Rotopedy - Vibrační stroje, atd. Servis motorů.
Repasování fitness strojů. Vykupujeme rozbité stroje. Prodej náhradních dílů na veškeré fitness stroje

Jméno: Václav
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420739767387
Lokalita: Celá ČR
Cena: 1 Kč
Již vidělo: 122 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to