/ Samolepící washi pásky - Celá ČR

Samolepící washi pásky - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 26.09. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Samolepící washi pásky. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420776161111. Inzerát Samolepící washi pásky již vidělo 129 lidí. Pospěšte si.Mít při tvoření, ať již v práci ve škole, tak i třeba doma kvalitní dekorační pásky, je v podstatě nepostradatelné.
Washi pásky jsou dekorativní lepicí pásky, zdobené potiskem. jsou vyrobeny z rýžového papíru, drží na většině povrchů a lze je odlepit.
Dekorační pásky vypadají skoro jako washi pásky, jsou ale vyrobeny z jiného materiálu a ne vždy je lze sundat.
dekorační pásky lze použít na dekorování různých věcí, lze je přilepit na stěnu, na sklo, na papír a jsou tak vhodné pro tvorbu koláží, obrázků apod.
Zdali tedy aktuálně sháníte samolepící washi kupříkladu pro vaše děti do školy, náš pestrý výběr těchto užitečných pomocníků vás jistě nadchne.
Nabízíme rovněž i pomůcky pro kreslení a stejně tak nádherné šablony pro malování.
Tím ovšem náš výběr nekončí, k dispozici máme rovněž i různé kreativní inkousty, akvarelové barvy nebo perfektní razítka.
Pokud vás zajímá více, shlédněte naše webové stránky https://www.sbohemnudo.cz/kategorie/washi-pasky/

Jméno: Ceteris s.r.o.
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420776161111
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 129 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george.csas.cz