/ Rhodesian Ridgeback - Slovensko

Rhodesian Ridgeback - Slovensko

Nabídka, Vloženo: 02.06. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Rhodesian Ridgeback. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +421903222273. Inzerát Rhodesian Ridgeback již vidělo 17 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Rhodeský ridgeback. CHS Lowenschwanz - ponúka možnosť rezervácie šteniatka z našeho S vrhu. Šteniatka sa nar. 16.05.2019 zo spojenia CORCA x KUBI. Obaja rodičia majú vyrovnané, priateľské povahy a zdravotné testy. Výborný rodokmeň v generáciach až s troma Svet. víťazmi. Matka: Ch. Corca Habeebah of Shingamonga x Otec: Ch. Giacobbe Akono z Valdštejnských lip. Chováme Ridgebackov úspešne a zodpovedne už viac ako 17 rokov. Naše šteniatka sú vychovávané v milujúcom prostredí s rodinným zázemím.

Jméno: Lívia Lakotová
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +421903222273
Lokalita: Slovensko
Cena: Dohodou
Již vidělo: 17 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to