Proti krádeži ve sklepě, v dílně - Svítidlo s ala

Prodám, na prodej Proti krádeži ve sklepě, v dílně - Svítidlo s ala. Cena: 195 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420602325933. Inzerát Proti krádeži ve sklepě, v dílně - Svítidlo s ala již vidělo 48 lidí. Pospěšte si.

Nabídka, Vloženo: 03.11. 2018 Smazat / EditovatVe fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

70% darebáků uteče.

Svítidlo má mnohostranné použití doma, ve sklepech, v místech kde není elektřina, na cestách v kempech, při stanování atd. Lze jej ovládat ručně i automaticky infračidlem, které šetří baterie, neboť za nastavenou dobu (5sec až 1min)zhesne, není-li někdo nablízku. Vestavěná siréna umožňuje svítidlo využít jako alarm. Při přepnutí do ALARM MODU je aktivováno infračidlo, které při vstupu osoby do zorného pole, spustí sirénu po dobu jedné munuty. Netrvá-li podnět, siréna vypne a přístroj přejde do pohotovostního stavu.

Napájení: baterie 4xR14 (malé monočlánky)
popř. napáječ 6V DC(ss)
Žárovka: 4,8V/0,3A krypton
Dosah čidla: 6m v úhlu 60 stupňů
Časovač: 5 - 60 sec.
Siréna 80dB/1m
Nové, záruka, servis

Jméno: Petr Malý
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420602325933
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 195 Kč
Již vidělo: 48 lidí

Nenašli jste u nás co jste hledali? Zkuste další servery v ČR, které vám třeba pomůžou lépe než my.

Bazoš

Server bazos.cz je nejnavštěvovanější server v České republice, pokud jste u nás nenašli co jste hledali zkuste hledat přímo na serveru bazoš. Pokud se chcete podívat co nabízí server bazoš pod hledaným výrazem: Proti krádeži ve sklepě, v dílně - Svítidlo s ala kliknětě sem