/ Pronájem zař. místn. v klidné plzeňské lokalitě - Plzeň

Pronájem zař. místn. v klidné plzeňské lokalitě - Plzeň

Nabídka, Vloženo: 16.08. 2017 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Pronájem zař. místn. v klidné plzeňské lokalitě. Cena: 4 500 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420728129727. Inzerát Pronájem zař. místn. v klidné plzeňské lokalitě již vidělo 139 lidí. Pospěšte si.Nabízím k pronájmu (na měsíc nebo delší dobu), neprůchozí podkrovní místnosti v RD, v severozápadní části PM, pracujícím mužům (např. pro zaměstnance firem, které jsou v blízkosti centra města, CAN, v Radčicích, Křimicích, na Borských polích. V Chotíkově jen, máte-li k dispozici auto, cesta MHD je problematická a zdlouhavá). Vhodné pro osoby hledající ticho a klid v bezpečné a čisté čtvrti a respektující nárok na ticho a klid ostatních spolubydlících. Zcela nevhodné pro kuřáky (celý objekt je striktně nekuřácký) a jedince nekomunikující v českém jazyce (popř. slovenském, ruském). Bližší informace při osobním setkání. Uvedená cena je na měsíc za osobu vč. energií a některých služeb (voda, teplo, odvoz odpadu).

Jméno: P.Q.
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420728129727
Lokalita: Plzeň
Cena: 4 500 Kč
Již vidělo: 139 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2018 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to