/ ProFamily Hotel TOP ubytování pro školy v přírodě - Semily

ProFamily Hotel TOP ubytování pro školy v přírodě - Semily

Nabídka, Vloženo: 17.08. 2020 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej ProFamily Hotel TOP ubytování pro školy v přírodě. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420232000808. Inzerát ProFamily Hotel TOP ubytování pro školy v přírodě již vidělo 12 lidí. Pospěšte si.Máte v plánu své děti poslat na skvělý pobyt, o kterém budou ještě hondě dlouho vyprávět svému okolí? Chcete své děti ubytovat v hotelu, jenž pamatuje ještě většina našich matek a jenž prošel celkovou a náročnou rekonstrukcí? V tom případě je pobyt a ubytování pro školy v přírodě, nýbrž i pro vás v ProFamily Hotel TOP Benecko https://www.top.profamily.cz/, jako dělaný. Na tomto překrásném místě se vaše ratolesti určitě nebudou nudit. A co více, panuje zde dokonalá kuchyně jako od babičky. Ubytování pro školy je na tomto místě jako dělané. Kouzelná krajina a luxusní lyžařské středisko jsou zárukou toho, že se jedná nejen o pestrý hotel pro rodiny s dětmi nýbrž jako dokonalé místo pro mateřské školy a školky, jenž zde naleznou dokonalý klid a pohodu.

Jméno: Hotel ProFamily TOP
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420232000808
Lokalita: Semily
Cena: Dohodou
Již vidělo: 12 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george.csas.cz