/ Prodej a servis PC, notebooků, copy centrum Brno - Brno

Prodej a servis PC, notebooků, copy centrum Brno - Brno

Nabídka, Vloženo: 07.06. 2020 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Prodej a servis PC, notebooků, copy centrum Brno. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420547221591. Inzerát Prodej a servis PC, notebooků, copy centrum Brno již vidělo 111 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Prodej výpočetní techniky i servis PC a notebooků, správa a instalace počítačových sítí, instalace Windows 10, nastavení routeru, instalace tiskáren, odvirování. Využijte naše zkušenosti při výběru nových zařízení, která také prodáváme. Nabízíme služby kopírovacího centra a foto sběrny. Jsme certifikovaným servisem i prodejcem produktů společností Microsoft, Dell, Eset, Lenovo, Apple… vice na našem webu stofcom.cz. Nezapomeňte se podívat i na náš eshop.

Jméno: STOFCOM s.r.o.
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420547221591
Lokalita: Brno
Cena: Dohodou
Již vidělo: 111 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2021 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george ulozto_cz