Prodej 100% společnosti Assembly Unit s.r.o.

Prodám, na prodej Prodej 100% společnosti Assembly Unit s.r.o.. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420733252245. Inzerát Prodej 100% společnosti Assembly Unit s.r.o. již vidělo 487 lidí. Pospěšte si.

Nabídka, Vloženo: 31.08. 2016 Smazat / EditovatProdej 100% společnosti Assembly Unit s.r.o.
Ze zdravotních důvodů jsem se rozhodl odprodat celou společnost Assembly Unit s.r.o. a 50% podíl ve výrobní společnosti Delap s.r.o.
Tímto nabízíme již zaběhnutý výrobní a prodejní obchod společnosti od roku 2011 s výrobkem flexibilních kamenných obkladů, přenechání plně zařízeného showroomu v Ostravě - Vítkovicích, plně funkčního e-shopu a webových stránek které jsou zaměřeny na samotný výrobek a jsou nedílnou součástí propagace a prodeje flexibilních kamenných obkladů včetně 50% podílu Delap s.r.o., který je součástí Assembly Unit s.r.o. Společnost má 100% nárůst prodeje ročně.
Assembly Unit je výhradním prodejcem těchto obkladů s veškerou reklamou a propagací od 2012. Jsme jediní prodejci flexibilních kamenných obkladů v ČR.
Společnost v minulosti propagovala výrobek na veletrzích v Brně, Praze a v Torontu.
Delap s.r.o. Konkrétně se jedná o prodej 50% obchodního podílu výrobní společnosti Delap s.r.o. se sídlem v Chotěboři, která vyrábí flexibilní kamenné obklady. Tato česká společnost je plně v provozu po renovaci výrobní linky, má svou historii a je aktivní.
Účetní uzávěrka Assembly Unit s.r.o. bude k 31.8.2016
Společnost po celou dobu působení byla a je bez dluhů.
Velmi výhodná investice podnikání.
Návratnost kupní investice celé společnosti je maximálně do 4 roků.
Bližší informace Vám rádi poskytneme osobně.
+420733252245 - schon@assemblyunit.cz
více o firmě: http://www.flexibilniobklady.cz/prodej-spolecnosti-assembly-unit-s-r-o

Jméno: Assembly Unit s.r.o.
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420733252245
Lokalita: Ostrava
Cena: Dohodou
Již vidělo: 487 lidí

Nenašli jste u nás co jste hledali? Zkuste další servery v ČR, které vám třeba pomůžou lépe než my.

Bazoš

Server bazos.cz je nejnavštěvovanější server v České republice, pokud jste u nás nenašli co jste hledali zkuste hledat přímo na serveru bazoš. Pokud se chcete podívat co nabízí server bazoš pod hledaným výrazem: Prodej 100% společnosti Assembly Unit s.r.o. kliknětě sem