/ Prodám štěňata Lapinkoiry s PP - Litoměřice

Prodám štěňata Lapinkoiry s PP - Litoměřice

Nabídka, Vloženo: 25.03. 2020 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Prodám štěňata Lapinkoiry s PP. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420725557367. Inzerát Prodám štěňata Lapinkoiry s PP již vidělo 5 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Lapinkoira - na prodej 2 fenky nar. 25.1.2020, k odběru ihned. Lapinkoiry jsou povahou velmi přátelské a stále veselé. Rády se učí, jsou vhodné k dětem i k domácím mazlíčkům. Fenky jsou očkované a čipované. Zbarvení jsou černé se znaky, znaky mají krásně pravidelné, vlkošedé.. Vychovávané v domě se zahradou, v denním kontaktu s dětmi. Velké výstavní předpoklady. Rodiče - O: Casper Nezkrotná markýza, krémový . M: Aune Devon Exe, černá s pálením . Více foto a videa na FB Pěnivá voda.

Jméno: Radka Filipová
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420725557367
Lokalita: Litoměřice
Cena: Dohodou
Již vidělo: 5 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george.csas.cz