/ PŘIVEDU VÁS K ÚSPĚCHU - PhDr. LUBOŠ VRBA - Všechny lokality

PŘIVEDU VÁS K ÚSPĚCHU - PhDr. LUBOŠ VRBA - Všechny lokality

Nabídka, Vloženo: 08.05. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej PŘIVEDU VÁS K ÚSPĚCHU - PhDr. LUBOŠ VRBA. Cena: 331 133 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420730585816. Inzerát PŘIVEDU VÁS K ÚSPĚCHU - PhDr. LUBOŠ VRBA již vidělo 37 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Příjemný a úspěšný den všem hodným, chytrým, schopným a pracovitým lidem... Chci Vám nabídnout své služby a taky účast na projektech, ve kterých působím. Podnikání a byznysu se intenzivně a úspěšné věnuji od roku 1989... V současnosti jsem zaměstnaný jako manažer česko - americké společnosti ZLATÁ REZERVA, která má vysoké obraty a patří do horních 10 % českých firem. Působím i v její mateřské společnosti PENTIA CONSULTIG a sesterské AVIAN INVEST. Okrajově taky pomáhám kamarádům z úspěšných projektů DIAMANTOVÁ JISTOTA, D.I.C., FIVE WINDS a ENERGETICKÉ - ZÁŘIČE.CZ. Ve všech těchto firmách a projektech mám pod sebou dohromady více jak 250 spolupracovníků a od všech těchto společností mám pověření získávat klienty, investory i spolupracovníky. Pokud máte zájem o spolupráci, velmi zajímavé výdělky a slibnou kariéru, napište mi nebo zavolejte. Hlavně to neprováhejte! Email - doktor.vrba.lubos@seznam.cz. Mobil - 730552050.

Jméno: PhDr. Luboš Vrba
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420730585816
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 331 133 Kč
Již vidělo: 37 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to