/ Pardubice - Práce, brigády, nabídka práce, www.prace.cz

Pardubice - Práce, brigády, nabídka práce, www.prace.cz

Kontrolor parkoviště až 100,-/hod.

Vloženo: 12.04. 2019 - Nabídka - Zobrazeno: 56x - Pardubice

Hledáme šikovné brigádníky na zajištění ostrahy parkoviště u přilehlé prodejny VÁŠ ÚKOL: -kontrolní činnost na parkovišti Požadujeme - čistý TR -spolehlivost -dochvilnost Nabízíme -mzdu až 100,-/hod. -možnost dlouhodobé - Pardubice

100 Kč

Šance pro obchodníky i investory!

Vloženo: 18.01. 2017 - Nabídka - Zobrazeno: 377x - Pardubice

Právě v těchto dnech přichází na trh úplně nový, česko-slovensko-americký projekt s pracovním názvem Glocin. Jde o novou společnost, které hlavní činností bude těžba oficiálních a věrohodných světových kryptoměn. Zapojit - Pardubice

Dohodou

Levnější nenajdete!

Vloženo: 23.09. 2015 - Nabídka - Zobrazeno: 525x - Pardubice

■ Půjčte si« »Vrátíte 1000 → 1300 5000 → - Pardubice

Zdarma

Správce portfolia

Vloženo: 14.09. 2015 - Nabídka - Zobrazeno: 509x - Pardubice

Přijímáme do firmy nové zaměstnance. Lokalita Pardubice, Holice, Přelouč. Pro zařazení do výběrového řízení zasílejte životopisy na e-mail: grehurkova@servis.cpoj.cz. Uzávěrka zaslaných CV proběhne dne 15.10.2015 - Pardubice

Dohodou

Mechanik /čka

Vloženo: 29.07. 2015 - Nabídka - Zobrazeno: 561x - Pardubice

Náplň práce: - seřizování, obsluha a údržba HighTech osazovacích SMT strojů - technická asistence při provozu strojů během výrobního procesu - úzká spolupráce s ostatními úseky, např. kvality, logistiky, - Pardubice

Dohodou

Nabízím brigádu

Vloženo: 18.05. 2015 - Nabídka - Zobrazeno: 702x - Pardubice

Hledám schopného člověka, který je v současném zaměstnání nespokojený,... chce změnu, nebo chce prostě víc... Jste takový člověk? - Pardubice

20 000 Kč

Technolog

Technolog

Vloženo: 20.03. 2015 - Nabídka - Zobrazeno: 619x - Pardubice

Vytvářeni technologických postupu na základě technologické dokumentace normy času, odpovědnost za jejich správnost. Provádění normovaní, změny časových a výkonových norem, podílení se na tvorbě kalkulaci a na vyhodnocení efektivity výrobního - Pardubice

Dohodou

Horizontkář CNC

Vloženo: 20.03. 2015 - Nabídka - Zobrazeno: 545x - Pardubice

Pracovní náplň: Obsluha horizontálních strojů - system Siemens, Hejdenhein. Obsluha strojů WHN 13 CNC, karusel točny průměr 2800 mm systém Siemens 840, WF 80 CNC. Samostatně vykonávat různorodé činností při - Pardubice

Dohodou

Realitní makléř/ka

Vloženo: 19.03. 2015 - Nabídka - Zobrazeno: 622x - Pardubice

Realitní makléř/-ka - Společnost PINK REALITY, s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na pozici Realitní makléř/-ka pro pobočku Pardubice. - Práce na ŽL na dobu neurčitou, nástup ihned - Náplň práce: vyhledávání - Pardubice

Dohodou

Práce v Pardubicích

Vloženo: 23.09. 2014 - Nabídka - Zobrazeno: 624x - Pardubice

Hledám komunikativní lidi, které baví sport, výživa, péče o pleť. Jedná se o přivýdělek v centru zdravého životního stylu. Co od Vás očekáváme: - věk 21 let a více, - Pardubice

10 000 Kč

Wellness koučing

Vloženo: 19.08. 2014 - Nabídka - Zobrazeno: 638x - Pardubice

Do přátelského kolektivu přijmeme 2 spolupracovníky ve věku min.20 let. VČ-8-10 hodin/týden, výdělek 6-10.000,-Kč/měsíc. HČ-30 hodin a více, výdělek 25.000,-Kč a více. Možnost pracovat 2-3 dny v týdnu, nebo si - Pardubice

25 000 Kč

Pracujeme z domu

Vloženo: 11.08. 2014 - Nabídka - Zobrazeno: 695x - Pardubice

MOŽNOST PRO KAŽDÉHO! Peníze mají tu moc lidem uskutečňovat jejich sny. Žít bohatší život je snem asi každého z nás a my známe recept na dosažení finanční svobody pro Vás, - Pardubice

Dohodou

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma sekce - Pardubice - Práce, brigády, nabídka práce, www.prace.cz. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to