/ Hradec Králové - Práce, brigády, nabídka práce, www.prace.cz

Hradec Králové - Práce, brigády, nabídka práce, www.prace.cz

Ležím, koukám a hodně vydělávám!

Vloženo: 12.08. 2016 - Nabídka - Zobrazeno: 534x - Hradec Králové

Můj velmi dobrý kámoš Luboš vydělal od začátku tohoto roku legálně přes internet více jak 2 500 000 korun! Nedávno zaregistroval i mně do společnosti Kairos Planet. Nedala jsem na - Hradec Králové

111 111 Kč

Hlavní metrolog

Vloženo: 28.08. 2015 - Nabídka - Zobrazeno: 574x - Hradec Králové

Dohled nad měřící technikou a zařízením: výběr nové měřící techniky, provádění/ zajištění kalibrací měřící techniky, opravy měřidel. Plán zkoušek: aktivní spolupráce s centrálou (Německo) na tvorbě plánu kvalifikací produktů - Hradec Králové

Dohodou

Seřizovač

Seřizovač

Vloženo: 23.08. 2015 - Nabídka - Zobrazeno: 824x - Hradec Králové

Máte rádi práci se stroji a seřizování a nastavování výrobních linek dle norem. Pak tu máme pozici přímo pro Vás. Budete provádět měření dle standardů, výměnu nástrojů a seřizovací - Hradec Králové

Dohodou

Operátor/ka ve výrobě

Vloženo: 22.08. 2015 - Nabídka - Zobrazeno: 789x - Hradec Králové

Pojďte pracovat do stabilní výrobní společnosti střední velikosti a najděte si pohodové zaměstnání, které Vám budou kamarádi závidět. Co Vás čeká? - kompletace a kontrola výrobků - - Hradec Králové

16 000 Kč

Operátor/ka výroby

Vloženo: 14.08. 2015 - Nabídka - Zobrazeno: 552x - Hradec Králové

Hledáme šikovné operátory do výrobní společnosti v Hradci Králové. Nabízíme stabilní zaměstnání v příjemném prostředí firmy střední velikosti. Nástupní plat 15,000-16,000Kč/měsíčně, třísměnný provoz (příplatky za směny), 13. plat, 5 - Hradec Králové

16 000 Kč

Mistr/ová výroby

Vloženo: 30.07. 2015 - Nabídka - Zobrazeno: 500x - Hradec Králové

Vedoucí mistr/ová výroby, zkušenosti s vedením týmu lidí (min. 80 zaměstnanců) ve výrobním podniku, AJ základní, spolehlivost, komunikativnost. Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu. SŠ s maturitou praxe na podobné pozici - Hradec Králové

25 000 Kč

Mzdová účetní

Vloženo: 29.07. 2015 - Nabídka - Zobrazeno: 591x - Hradec Králové

Náplň práce: - Kontrola a evidence podkladů ke zpracování mezd (propustky, dočasné pracovní neschopnosti, ošetřování člena rodiny, dovolenky, aj.). - Příprava podkladů pro měsíční prémie dělníků. - - Hradec Králové

25 000 Kč

Wellness pracovník nutričního centra

Vloženo: 30.04. 2014 - Nabídka - Zobrazeno: 888x - Hradec Králové

Přijmeme 2 - 3 ambiciózní kolegy na zapracováni do zavedeného Wellness centra. Po zaškolení v daném oboru (cca 1 měsíc) budete vykonávat práci asistenta a odborného trénera ve výživě, sportu - Hradec Králové

20 000 Kč

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma sekce - Hradec Králové - Práce, brigády, nabídka práce, www.prace.cz. Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to