Práce, brigády, nabídka práce, www.prace.cz bazoš, bazar, aukro, inzerce zdarma Vítejte v sekci Práce, brigády, nabídka práce, www.prace.cz na Bazarov.cz

»  Práce, brigády, nabídka práce, www.prace.cz

Práce, brigády, nabídka práce, www.prace.cz

Buďte vedoucím pobočky!

Vloženo: Včera - Nabídka - Zobrazeno: 13x - Praha

Velmi dobře prosperující česká makléřská společnost Pentia consulting (13. rok na trhu, 40000 spokojených stávajících klientů) vypisuje konkurz na obsazení pozic vedoucích regionálních poboček v Praze a v Ústí - Praha

55 555 Kč

Focení chlapce a dívky - modeling

Vloženo: Včera - Nabídka - Zobrazeno: 14x - Celá ČR

Focení pro dívky i chlapce ve věku 18-30 let se sportovní postavou nabízí americká produkce se sídlem v Praze. Po krátkém castingu vám proplatíme cestovní náklady a poté honorář za - Celá ČR

Dohodou

nebankovni pujcky:otakar.adamec3@gmail.com

Vloženo: 23.04. 2017 - Nabídka - Zobrazeno: 10x - Celá ČR

jsme ochotni vám pomoci pro všechny vaše finanční problémy . můžete nás kontaktovat na této adrese : otakar.adamec3@gmail.com; a 48 hodin po odejdete spokojeni . tak neváhejte a kontaktujte nás - Celá ČR

10 Kč

Řidič autobusu skupiny D

Vloženo: 22.04. 2017 - Nabídka - Zobrazeno: 15x - Celá ČR

Autobusová doprava přijme spolehlivého a odpovědného řidiče autobusu s praxí. Trvalý pracovní poměr.Možno i brigádně.Nástup ihned. V případě zájmu volejte 777839876 - Celá ČR

Dohodou

Recepční - provozní pracovník

Vloženo: 21.04. 2017 - Nabídka - Zobrazeno: 21x - Praha 3

Salon FOR ALL přijme kolegyni na pozici recepční. Vaše zodpovědnost a náplň bude v péči o klienty, chod salonu včetně objednávek, vedení pokladny. Nabízíme - krásné kadeřnické prostředí s příjemným - Praha 3

18 000 Kč

garantujeme 2000 e týdně

Vloženo: 19.04. 2017 - Nabídka - Zobrazeno: 25x - Slovensko

Když uz tuhle práci tak na úrovni!Nabizime vám-Práci za Nadstandardní ceny Garanci vydelku,luxusní pokoje,vlastni telefonistku uklizečku,Práci bez jakéhokoliv stresu,je jen na vás koho chcete vzít a koho ne a samozřejmosti - Slovensko

Dohodou

Obsluha vysekávacích a ohýbacích lisů

Vloženo: 19.04. 2017 - Nabídka - Zobrazeno: 21x - Všechny lokality

Obsluha vysekávacích a ohýbacích lisů Místo výkonu: - Kaplice Náplň práce: - zpracování plechu - obsluha vysekávacích a ohýbacích lisů - údržba lisů - broušení nástrojů - základní - Všechny lokality

24 000 Kč

Svářeči CO2

Svářeči CO2

Vloženo: 19.04. 2017 - Nabídka - Zobrazeno: 22x - Všechny lokality

Místo výkonu práce: - Rožmitál pod Třemšínem Náplň práce: - svařování pomocí CO2 (zemědělská technika) Požadujeme: - vyučení v technickém oboru výhodou - dobrý zdravotní stav - praxe - Všechny lokality

150 Kč

Vloženo: 19.04. 2017 - Nabídka - Zobrazeno: 17x - Celá ČR

jsme schopni poskytnout vám úvěr nabízí rychlé a spolehlivé . kontaktujte nás, a 72 hodin poté, co odejdete spokojeni .e-mail :greben.pavel02@gmail.com - Celá ČR

10 Kč

Operátoři výroby

Vloženo: 19.04. 2017 - Nabídka - Zobrazeno: 18x - Všechny lokality

Operátor/ka výroby Místo výkonu práce: - Kaplice, Písek Náplň práce: - manuální práce - práce na montážní lince - obsluha strojů, zařízení, nářadí - různé kompletovací činnosti - Všechny lokality

90 Kč

Řidiči kamionů C+E - práce na německou smlouvu

Vloženo: 19.04. 2017 - Nabídka - Zobrazeno: 28x - Celá ČR

Popis práce: Práce pondělí - pátek. Vyžaduje se vlastní automobil na přepravu do práce. Linková doprava - Mzda minimálně 1600 € netto / měsíčně v základní daňové třídě. NJ netřeba. - Celá ČR

Dohodou

Hledáme chlapce a dívky

Vloženo: 18.04. 2017 - Nabídka - Zobrazeno: 28x - Celá ČR

Pražská pobočka americké produkce hledá chlapce i dívky 18-30 let sportovní postavy. Výborné finanční ohodnocení, seriózní a dlouhodobá spolupráce. Exkluzívní smlouva až 800 tis. na rok. Zašlete nám na email - Celá ČR

Dohodou

(protože) Vy za to stojíte !!!

Vloženo: 16.04. 2017 - Nabídka - Zobrazeno: 20x - Celá ČR

Ahoj holky, chcete si vydělat pořádný balík?V Čechách to stojí za nic ale do zahraničí máte strach vyjet?neumíte německy?a nemáte dostatek peněz na vlastni počáteční investici?Tak jste narazili na ten - Celá ČR

Dohodou

Prace v Anglii s Ubytovanim VIP spolocnice

Vloženo: 11.04. 2017 - Nabídka - Zobrazeno: 36x - Celá ČR

Uz ta Nebavi pracovat za minimum? Privatna vilka V Anglicku Hlada nove dievcata a zeny od 18viac na pracu VIP spolocnicky , VIP hostesky na luxusnom diskretnom mieste v Anglicku. - Celá ČR

150 000 Kč

Ostraha v OC až 100 kč/h ZLIČÍN -i pro ČID/ID!!!

Vloženo: 11.04. 2017 - Nabídka - Zobrazeno: 24x - Všechny lokality

Náplň práce: * kontrolní a pochůzková činnost * monitoring * detektivní činnost na prodejní ploše * ostraha obchodního domu Požadujeme: * min. věk 18 let * trestní bezúhonnost - Všechny lokality

18 000 Kč

1 2 3 4 5 6 129

Zobrazeno 0-15 inzerátů z celkem 1928 inzerátů z kategorie
Práce, brigády, nabídka práce, www.prace.cz.

Bazarov.cz nabízí aktuální nabídky práce, volná pracovní místa firem i úřadů práce z celé ČR. Najděte si novou práci nebo brigádu jako na www.prace.cz

Copyright © 2017 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů.

Práce, brigády, nabídka práce, www.prace.cz na seznam.cz a Práce, brigády, nabídka práce, www.prace.cz na google.cz

Práce, brigády, nabídka práce, www.prace.cz bazoš