/ Posilovací věž BH Fitness Global Gym Plus - Všechny lokality

Posilovací věž BH Fitness Global Gym Plus - Všechny lokality

Nabídka, Vloženo: 09.11. 2018 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Posilovací věž BH Fitness Global Gym Plus. Cena: 31 990 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420733785375. Inzerát Posilovací věž BH Fitness Global Gym Plus již vidělo 221 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

BH Fitness je přední specialistou na sportovní vybavení pro domácí použití (Home Fitness) a pro profesionální použití (Commercial Fitness). Více než dvě desetiletí na trhu nám umožnily vyvinout širokou škálu kardiochirurgických přístrojů, fitness zařízení a kompletní fitness vybavení, které uspokojí sportovní potřeby tělocvičny, pohostinských zařízení a dalších profesionálních zařízení.

Posilovací věž BH Fitness Global Gym Plus je kompaktním posilovacím strojem od španělské firmy BH Fitness s dlouholetou tradicí v oblasti fitness. Přístroj je konstruován tak, aby ergonomicky splňoval všechny požadavky a byl maximálně bezpečný. Konstrukce stroje je velice stabilní, doplněná kvalitním polstrováním. Kladky jsou uloženy do kuličkových ložisek. BH FITNESS GLOBAL GYM je multifunkční posilovací zařízení určené pro každodenní silový trénink v domácím prostředí. Stroj nabízí až 35 základních cviků, které procvičí téměř všechny svalové partie těla a součástí je i leg press.

VLASTNOSTI VÝROBKU:
Výškově stavitelný sedák
Sklápěcí sedák
Regulace přednožování (vzdálenost od opěradla i opěrky od země)
Možnost pevné aretace ramene přednožování
Maximální tažná váha závaží 100kg
Obrázkový průvodce cviky přímo na krytu závaží
Přepínání horních ramen mezi cvičení tlaky v sedě a butterfly (prsní svaly)
Doporučená maximální váha cvičence 130 kg
Více než 35 rozdílných cviků
Váha přístroje 180 kg
Rozměry po sestavení: d-174cm, š-200cm, v-212cm

CVIKY - Lat down, Lat, Triceps, Pullover, Butterfly, Rowing torso, Peck deck, Leg extension, Leg femoral, Hamstring, Adductor, Abductor, Rower, Abdominal, Leg press

Jméno: Karel Stříbrný
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420733785375
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 31 990 Kč
Již vidělo: 221 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to