/ Nembutal Pentobarbital Sodium na prodej bez lékař - Moravskoslezský kraj

Nembutal Pentobarbital Sodium na prodej bez lékař - Moravskoslezský kraj

Nabídka, Vloženo: 26.04. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Nembutal Pentobarbital Sodium na prodej bez lékař. Cena: 100 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +971551154985. Inzerát Nembutal Pentobarbital Sodium na prodej bez lékař již vidělo 97 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Jsme spolehlivá a nembutal (pentobarbital) a seconal (secobarbital) utility společnost poskytuje pozitivní obchodní rekord v průběhu našich let v Nembutal. Jsme loď Nembutal a většina našich zákazníků z USA, Kanady, Austrálie, Jižní Afrika, Evropa, Thajsko, Jižní Korea. Naše společnost jsme rozdělili na dvě lokality, abychom splnili požadavky zákazníků na celém světě a zkrátili dobu dodání. Naše Nembutal a secobarbital dodáváme ze Švýcarska a Indie přímo ze zdroje a manipulujeme s našimi zákazníky a zajišťujeme absolutní čistotu produktu. Navázali jsme vynikající pověst v těchto letech tím, že poskytuje našim zákazníkům vynikající kvalitu a čistotu. Podrobnosti o našich zákaznických transakcích jsou u nás důvěrné. Náš sklad je 100 kg a více než 1000 kg měsíčně. Prodáváme Nembutal v tekutých (50ml, 100ml a 250ml lahvích), prášek (25g +) a pilulky 50 pilulek + doprava trvá 2-3
Obal je velmi odlišný a obal je zabalen po zabalení do stříbrných nebo hliníkových fólií, které jsou po dlouhou dobu ideální. čas. Nabízíme také rychlé dodání a 100% tajné doručení. Máme naše podmínky, o nichž víme, že se naši zákazníci dokáží s nimi poradit. Pro více informací nás můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu (pharmochemicals@gmail.com) naší aplikace: +237698229622.

Jméno: pharmochemicals
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +971551154985
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Cena: 100 Kč
Již vidělo: 97 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to