/ Nejlepší a nejlevnější tarify na trhu - Celá ČR

Nejlepší a nejlevnější tarify na trhu - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 18.08. 2016 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Nejlepší a nejlevnější tarify na trhu. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420604114518. Inzerát Nejlepší a nejlevnější tarify na trhu již vidělo 712 lidí. Pospěšte si.Dovolte, abychom Vám zde nabídli tarify na volání za bezkonkurenční ceny. Spolupracujeme se všemi operátory. Telekomunikaci využívá a potřebujete každý. Tak proč ji nemít nejlépe a nejvýhodněji? Dokážeme Vám nabídnout NEOMEZENÉ TARIFY (včetně internetu) okolo 300 az 400 Kč a to od VŠECH operátorů.
Samozřejmě můžeme navrhnout tarif DLE VAŠICH POTŘEB! Máme i skvělé nabídky pro živnostníky a firmy, také nabízíme množstevní slevy. Všechno velmi rychlé a jednoduché. Dokážeme převést i tarify se závazkem! Zaručujeme levnější tarify o 40% než na běžných pobočkách! Také Vám můžeme nabídnout volání a SMS na 6 měsíců zdarma!! Pokud budete mít nějaké dotazy, tak se mi ozvěte. Rád Vám napíšu, nebo zavolám. V případě zájmu, stačí jméno a telefonní kontakt do emailu.

Jméno: Nejlevnější volání
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420604114518
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 712 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to