Nabízím zajímavé knihy:

Prodám, na prodej Nabízím zajímavé knihy:. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420728655233. Inzerát Nabízím zajímavé knihy: již vidělo 48 lidí. Pospěšte si.

Nabídka, Vloženo: 15.11. 2018 Smazat / EditovatNejen překladovou a českou beletrii, ale i odbornou literaturu: o technice, přírodě, esoterice, kultuře, výtvarném umění a politice. Mohu nabídnout rovněž sbírku originální grafiky, kresby a obrazy (olejomalby a akvarely) českých i zahraničních výtvarníků. Pro milovníky starých tisků jsou určeny knihy vydané před rokem 1800 - ilustrované mědirytinami. Pro sběratele knih mám Záznamovou službu s dlouhodobou účinnost 40 - 50%. Stačí poslat patřičné údaje o hledané knize. Jakmile ji vykoupím, budu Vás o tom informovat. Na své si u nás přijdou i sběratelé pohlednic. Nabízíme jich přes 8 000. Jsou mezi nimi i pohlednice staré sto let - o ty je největší zájem. Vybrané knihy a další zboží zasílám na dobírku s připočítáním poštovného.

Jméno: Josef Král
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420728655233
Lokalita: Liberec
Cena: Dohodou
Již vidělo: 48 lidí

Nenašli jste u nás co jste hledali? Zkuste další servery v ČR, které vám třeba pomůžou lépe než my.

Bazoš

Server bazos.cz je nejnavštěvovanější server v České republice, pokud jste u nás nenašli co jste hledali zkuste hledat přímo na serveru bazoš. Pokud se chcete podívat co nabízí server bazoš pod hledaným výrazem: Nabízím zajímavé knihy: kliknětě sem