/ Montáže anhydritových podlah - celá ČR - Kolín

Montáže anhydritových podlah - celá ČR - Kolín

Nabídka, Vloženo: 10.03. 2020 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Montáže anhydritových podlah - celá ČR. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420777013768. Inzerát Montáže anhydritových podlah - celá ČR již vidělo 10 lidí. Pospěšte si.Provádíme po celé republice realizace anhydritových podlah, cementových samonivelačních potěrů, pokládku izolací, separační vrstvy, montáž obvodové dilatace, montáž podlahového topení jak elektrického tak i vodního.
Na trhu jsme již dlouho a našim zákazníkům dodáváme pouze prověřený a kvalitní materiál.
Anhydritové podlahy představují technicky vyspělou generaci podlahové hmoty pro vnitřní použití a stále jsou nejžádanější hrubou podlahou. Nabízíme svým zákazníkům pevnostní třídu anhydritu AE25 za cenu AE20. Díky svým vlastnostem se nejvíce používají pro podlahy s tepelnou izolací bez podlahového vytápění, nebo s tepelnou izolací včetně podlahového vytápění, kde perfektně obklopí trubky podlahového vytápění, či kabely el. podlahového vytápění. Dále se tato podlaha používá i pro vyrovnání stávající podlahy v minimální tloušťce 30-35 mm. Vyniká svou pevností a tepelnou vodivostí, kde zdaleka předčí betonovou podlahu. Tato anhydritová podlaha se provádí s rovinností 2mm/2m. Díky své pevnosti v tahu za ohybu se nemusí aplikovat v takové tloušťce jako betonová podlaha, tudíž se tolik nemusí zatěžovat stropy, nebo konstrukce objektu, kde je anhydritová podlaha aplikována. Pak realizujeme kompletní skladbu podlahy: izolace, či izolace + elektrické podlahové topení + Anhydrit. POZOR pro letošní rok máme vyhlášenou akční cenu anhydritu. Nabídku anhydritové podlahy Vám rádi vytvoříme po vyplnění formuláře na webu: http://www.anhydrit-podlaha.cz nebo nás kontaktujte pomocí: emailu: info@anhydrit-podlaha.cz telefonu: +420 777 013 768.

Jméno: AP-CZ anhydritová podlaha
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420777013768
Lokalita: Kolín
Cena: Dohodou
Již vidělo: 10 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george.csas.cz