/ Mlhová svítící koule LF-DM011A - Všechny lokality

Mlhová svítící koule LF-DM011A - Všechny lokality

Nabídka, Vloženo: 19.01. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Mlhová svítící koule LF-DM011A. Cena: 565 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420602325933. Inzerát Mlhová svítící koule LF-DM011A již vidělo 243 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Nejen pro dekoraci, ale i lepší dýchání a vzduch v bytě poslouží mlžná fontána v podobě koule z opálového skla. Fontána je osazena ultrazvukovým mlhovačem, který vytváří z vody studenou mlhu. Při výrobě mlhy produkuje anionty, které kolem nás chybí a mají vliv na soustředění, potlačí únavu a zlepší dýchání. Mlha je prosvěcována barevnými LED diodami, které pro zvýšení efektu barevně prosvěcují mlhu i kouli. Pohlcuje prach a cigaretový kouř. Působí blahodárně při alergii na pyl.Zachycuje prach a ionizuje vzduch v místnosti. Přidáním několika kapek přírodní esence docílíte provonění místnosti. Výhodou je,že nedýcháte karciogení látky jako v aromalampách vznikající spalováním aroma olejů .
Průměr: 20cm
Výška: 27cm
Příkon: 12W
Nové, záruka, servis Pemačas
Vhodné pro byty s ústředním topením a pro aromaterapii.

Jméno: Petr Malý-Pemačas
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420602325933
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 565 Kč
Již vidělo: 243 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to