/ Mlhová fontána LS - 2913 – pro osvěžení a povzbuz - Všechny lokality

Mlhová fontána LS - 2913 – pro osvěžení a povzbuz - Všechny lokality

Nabídka, Vloženo: 01.03. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Mlhová fontána LS - 2913 – pro osvěžení a povzbuz. Cena: 495 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420602325933. Inzerát Mlhová fontána LS - 2913 – pro osvěžení a povzbuz již vidělo 105 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Doporučujeme kancelářskou mlžnou fontánu LS-2913.
Tento ultrazvukový vyvíječ mlhy s emisí aniontů je vhodný pro zdravotní a duševní prevenci při bolestech hlavy a podobných problémech.

*Všude, kde se cítíte dobře – v lese, u vody, vodopádů, po dešti – je toto způsobeno dostatečným množstvím aniontů, které dýcháme společně se vzduchem, kterého tělo spotřebuje za den až 15 kg.

• Vyvíječ mlhy kromě zvlhčení vzduchu produkuje anionty, kterých je kolem nás vlivem přetechnizovanosti nedostatek. Dostatek aniontů snižuje možnost přehřátí organismu, zlepšuje soustředění a potlačuje únavu, ovlivňuje pružnost dýchacích cest (snižují tendenci k astmatickým záchvatům). Anionty zlepšují též akomodaci očí.

• Zdraví neprospěšné kationty, kterých je převaha, produkuje technika kolem nás, jako jsou telefony, televizory, počítače, ale i plasty a syntetické materály a výrobky z nich, jako jsou záclony, koberce, podlahové krytiny z PVC apod. Při dýchání se kationty dostávají plícemi do krve, kde mohou vyvolávat nepříznivé reakce, jako např. zvýšené uvolňování serotoninu (způsobuje stahování hladkého svalstva, což může vyvolat migrénu, alergické reakce, bolesti v krku, průduškový kašel, nevolnost, či břišní křeče) a histaminu (může způsobit bolesti srdce, alergii, sennou rýmu, nevolnost a nespavost.
Vyvíječ mlhy lze použít pro zvlhčování obytných místností, terárií paludárií a pod.
www.pemacas.cz

Jméno: Petr Malý
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420602325933
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 495 Kč
Již vidělo: 105 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to