/ Menopauza – Jak ji zvládnout v pohodě? - Celá ČR

Menopauza – Jak ji zvládnout v pohodě? - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 30.07. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Menopauza – Jak ji zvládnout v pohodě?. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420734428555. Inzerát Menopauza – Jak ji zvládnout v pohodě? již vidělo 33 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Ženské tělo je odlišné od mužského. Menopauza je přirozeným obdobím každé ženy, tělo prochází hormonálními změnami a hladiny estrogenů začínají postupně klesat. Objevují se nepříjemné symptomy jako pocení, stres, změny hmotnosti. Wild yam starlife obsahuje bylinu - Smldinec chlupatý, která se používá se na zmírňování příznaků menopauzy, v lidovém léčitelství jsou její účinky známé od 18.století. Vysoká kvalita produktů, přírodní ingredience, kontrolovaný původ rostlin, výrobci pouze s certifikátem GMP. Nejpřehlednější český e-shop s vitaminy a doplňky stravy pro zdravou cestu životem. Více na www.alfavitamin.cz.

Jméno: Alfavitamin
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420734428555
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 33 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to