/ Lockpick sada planžet - 9ks + 2x napínák - Pelhřimov

Lockpick sada planžet - 9ks + 2x napínák - Pelhřimov

Nabídka, Vloženo: 11.10. 2018 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Lockpick sada planžet - 9ks + 2x napínák. Cena: 249 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420777204513. Inzerát Lockpick sada planžet - 9ks + 2x napínák již vidělo 222 lidí. Pospěšte si.S touto sadou Vás již nemusí trápit ztracené klíče. Sada obsahuje 9 planžet různých tvarů a jeden napínák. Vhodné pro odemykání cylindrických vložek (FAB zámků). Sada je vhodná především pro začínající zámkaře, nebo pro fanoušky sportu zvaného lockpicking. Sadu můžete objednat prostřednictvím emailu, nebo v našem internetovém obchodě. Pokud máte zájem o kvalitnější sady od amerického výrobce SouthOrd, o lockpick guny, kapesní sady planžet, o automobilové planžety, nebo jiné zámkařské nástroje, navštivte prosím náš internetový obchod na adrese https://www.lockpicktools.cz.
V případě zájmu o radu nás kontaktujte na email info@lockpicktools.cz, nebo prostřednictvím online chatu na našich stránkách.

Jméno: Ondřej Prchal
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420777204513
Lokalita: Pelhřimov
Cena: 249 Kč
Již vidělo: 222 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to