/ LIDSKÝ A PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP - Všechny lokality

LIDSKÝ A PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP - Všechny lokality

Nabídka, Vloženo: 01.03. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej LIDSKÝ A PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP . Cena: 1 000 000 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420728368453. Inzerát LIDSKÝ A PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP již vidělo 112 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

O tom, jak hodně důležité je zdraví, se člověk naplno přesvědčí, až když o něj přijde... Moje zlobivé zdravíčko mě taky v uplynulých měsících vyřadilo z pracovní činnosti a úplně změnilo všechny moje plány... I v tomto neštěstí jsem však měl štěstí na lidi, které bych rád pochválil za profesionální a zároveň velmi lidský přístup... A alespoň takto vyjádřil poděkování. Takže z upřímného srdce děkuji paní MUDr. Petře Vavrečkové a celému kolektivu Moje ambulance Na Strži v Praze a taky MUDr. Anně Javorské a její sestřičce z neurologické ambulance na Sokolské ul. v Praze. Velmi profesionálně mi pomohla i paní Bc. Jana Minaříková z OSSZ ve Zlíně. Kéž by měli takový přístup ke svým pacientům a klientům všichni... PhDr. Luboš Vrba - manažer společností Pentia consulting, Zlatá rezerva a Avian Invest.

Jméno: PhDr. Luboš Vrba
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420728368453
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 1 000 000 Kč
Již vidělo: 112 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to