/ LÍDŘI Z FINE WORK V RUSAVĚ - Celá ČR

LÍDŘI Z FINE WORK V RUSAVĚ - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 23.07. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej LÍDŘI Z FINE WORK V RUSAVĚ . Cena: 9 999 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420730585816. Inzerát LÍDŘI Z FINE WORK V RUSAVĚ již vidělo 327 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Velmi vydařený Fine víkend mají za sebou nejaktivnější tahouni poradenské společnosti FINE WORK a jejich sesterských firem Zlatá rezerva a Avian invest. V krásném prostředí Hostýnských vrchů nejenom načerpali nové informace, motivaci, ale si i v areálu Hotelu Rusava užili bazén, opékání u táboráku a taky malou firemní olympiádu. A vyhlášená byla i soutěž o novou luxusní firemní dovolenou pro nejlepší spolupracovníky… Prostřednictvím tohoto inzerátu chceme poděkovat personálu Hotelu Rusava za starostlivost a profesionální přístup. Za všechny účastníky akce – Lucka Jeřábková, obchodní zástupce senior.

Jméno: PhDr. Luboš Vrba
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420730585816
Lokalita: Celá ČR
Cena: 9 999 Kč
Již vidělo: 327 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2022 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george ulozto_cz