/ Levné ubytování v klubovnách v Praze - Celá ČR

Levné ubytování v klubovnách v Praze - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 07.08. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Levné ubytování v klubovnách v Praze. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420602887514. Inzerát Levné ubytování v klubovnách v Praze již vidělo 18 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

c Máte zájem navštívit Prahu a hledáte levné ubytování? Naše nabídka je určena zejména pro skupiny dětí, mládeže a dospělých a sportovní a zájmové kluby. Jedná se o 2 klubovny (samostatné místnosti) v jednom objektu. Každá klubovna s kapacitou cca 11 osob. Blízko centra Prahy, u stanice metra. Doporučený maximální počet ubytovaných je 22 osob. Spaní je na zemi, na vlastních karimatkách a ve vlastních spacácích. V objektu je voda, WC, sprcha, kuchyňka (malý vařič, drobné nádobí, umyvadlo a rychlovarná konvice). Možnost využít i jako školící prostor ke konání vzdělávacích kurzů, seminářů a školení. Cena 75 Kč osoba/noc v letním období, 90 Kč osoba/noc v zimním období (v topné sezóně). Minimální cena za noc 900 Kč. Více info o klubovně na www.srubak.cz/pronajem/ .

Jméno: Pavel Srubak
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420602887514
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 18 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to