/ Kvalitní ventilátory do koupelny - Celá ČR

Kvalitní ventilátory do koupelny - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 09.06. 2015 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Kvalitní ventilátory do koupelny. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420774111447. Inzerát Kvalitní ventilátory do koupelny již vidělo 986 lidí. Pospěšte si.Máte problém s nadměrnou vlhkostí ve vaší koupelně? Máte v koupelně plíseň a nevíte, jak jí zabránit? Pak pozorně čtěte. Zaměříme se totiž na jedno z řešení, které vás vlhkosti zbaví. Je jím ventilátor do koupelny, který krásně vysušuje vlhké prostředí. Ventilátory do koupelny jsou skvělá zařízení, která za relativně málo peněz udělají velkou službu. Cena nejlevnějších ventilátorů se pohybuje okolo tří set Kč, což je v současné době téměř zanedbatelná částka. Ovšem i takovýto levný ventilátor do koupelny umí účinně zabránit vlhkosti a případně dalšímu plesnivění. Ventilátory se pak mimo jiného zabývá kupříkladu firma CVB s.r.o. Ventilátory a klimatizace, která tento typ zboží prodává s garancí nejnižší ceny a navíc se zárukou vrácení peněz až do 30 dnů. Konkrétní nabídku ventilátorů pak naleznete na webových stránkách ventilátory-shop.cz, resp. na odkazu http://www.ventilatory-shop.cz/ventilatory-domovni-pro-wc-a-koupelny.

Jméno: CVB s.r.o. VENTILÁTORY A KLIMATIZACE
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420774111447
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 986 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george.csas.cz