/ Kvalitní venkovní žaluzie a rolety Hixon - Vsetín

Kvalitní venkovní žaluzie a rolety Hixon - Vsetín

Nabídka, Vloženo: 28.01. 2016 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Kvalitní venkovní žaluzie a rolety Hixon. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420737289098. Inzerát Kvalitní venkovní žaluzie a rolety Hixon již vidělo 631 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Kvalitní a prověřená stínící technika s dlouhou tradicí a za rozumnou cenu. To je ve zkratce společnost Hixon, která zvyšuje komfort vašeho bydlení. Jestliže i vy v současné době sháníte stínící techniku, neváhejte využít nabídky právě firmy Hixon. Venkovní žaluzie, vnitřní žaluzie, venkovní rolety nebo sítě proti hmyzu; to vše a celou řadu dalších produktů naleznete na stránkách společnosti http://www.hixon.cz/. Zde najdete celý sortiment přehledně řazený do kategorií, ale také všechny potřebné informace a kontakty.

Jméno: Jaromír Juráň - HIXON
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420737289098
Lokalita: Vsetín
Cena: Dohodou
Již vidělo: 631 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to