/ Kvalitní metrový textil za rozumnou cenu - Všechny lokality

Kvalitní metrový textil za rozumnou cenu - Všechny lokality

Nabídka, Vloženo: 28.03. 2017 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Kvalitní metrový textil za rozumnou cenu. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420296525393. Inzerát Kvalitní metrový textil za rozumnou cenu již vidělo 647 lidí. Pospěšte si.Metrový textil jako jsou kupříkladu bavlněné látky a směsi, lehátkoviny, náplety, podšívky, ubrusy PVC plastové igelitové, filc, juta, sypkovina a textilní galanterie. To vše a spoustu dalšího najdete v internetovém obchodě waldes.cz, konkrétně na www stránkách http://www.waldes.cz/katalog/metrovy-textil. Velkým plusem výrobků, které zde za příjemné ceny lze pořídit, je fakt, že se jedná o výhradně české výrobky. Firma Waldes totiž patří pod známou značku KOH-I-NOOR a již od roku 1994 navazuje na dlouholeté tradice oboru galanterního zboží. Při nákupu zde na vás čeká spousta výhod, jako je doprava zdarma či věrnostní karta. Nyní již neváhejte a navštivte obchod společnosti Waldes!

Jméno: KOH-I-NOOR Waldes
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420296525393
Lokalita: Všechny lokality
Cena: Dohodou
Již vidělo: 647 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2020 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george.csas.cz