Krátké šaty na ples

Prodám, na prodej Krátké šaty na ples. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420777213614. Inzerát Krátké šaty na ples již vidělo 39 lidí. Pospěšte si.

Nabídka, Vloženo: 29.11. 2018 Smazat / EditovatNa počátku je období společenských bálů a plesů, a tak je dobrá doba pro prodej plesových šatů i jejich kupování. Dlouhé plesové šaty, krátké šaty na ples i šaty na maturitní ples si vyberete v internetovém obchodě http://topdress.cz/plesove-saty/, co je na prodej plesových šatů orientován. Plesové šaty, dlouhé šaty na ples a společenské šaty na ples si rychle vyberete podle tabulky velikostí. Dámské šaty na ples sluší mladým slečnám i jejich maminkám a babičkám. Neváhejte, a vstupte do moderního e-shopu se společenskými oděvy. Uvidíte, že si tu nakoupí celá rodina!

Jméno: Jana Aubrechtová - TopDress
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420777213614
Lokalita: Olomouc
Cena: Dohodou
Již vidělo: 39 lidí

Nenašli jste u nás co jste hledali? Zkuste další servery v ČR, které vám třeba pomůžou lépe než my.

Bazoš

Server bazos.cz je nejnavštěvovanější server v České republice, pokud jste u nás nenašli co jste hledali zkuste hledat přímo na serveru bazoš. Pokud se chcete podívat co nabízí server bazoš pod hledaným výrazem: Krátké šaty na ples kliknětě sem