/ Krátké šaty na ples - Olomouc

Krátké šaty na ples - Olomouc

Nabídka, Vloženo: 29.11. 2018 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Krátké šaty na ples. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420777213614. Inzerát Krátké šaty na ples již vidělo 200 lidí. Pospěšte si.Na počátku je období společenských bálů a plesů, a tak je dobrá doba pro prodej plesových šatů i jejich kupování. Dlouhé plesové šaty, krátké šaty na ples i šaty na maturitní ples si vyberete v internetovém obchodě http://topdress.cz/plesove-saty/, co je na prodej plesových šatů orientován. Plesové šaty, dlouhé šaty na ples a společenské šaty na ples si rychle vyberete podle tabulky velikostí. Dámské šaty na ples sluší mladým slečnám i jejich maminkám a babičkám. Neváhejte, a vstupte do moderního e-shopu se společenskými oděvy. Uvidíte, že si tu nakoupí celá rodina!

Jméno: Jana Aubrechtová - TopDress
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420777213614
Lokalita: Olomouc
Cena: Dohodou
Již vidělo: 200 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to