/ Krásná špiclská a německá špice štěňata - Jihomoravský kraj

Krásná špiclská a německá špice štěňata - Jihomoravský kraj

Nabídka, Vloženo: 16.05. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Krásná špiclská a německá špice štěňata. Cena: 5 000 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420754875077. Inzerát Krásná špiclská a německá špice štěňata již vidělo 31 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Máme krásný vrh tří štěňátek pomeranianů, kteří hledají jejich domy navždy. Měli jen tu nejlepší péči a byli s nimi denně manipulováni a hráli. Všichni tři mají svou vlastní jedinečnou osobnost, matka a otec jsou oba milovanými členy naší rodiny, otec je rodokmen registrován a matka je registrována ckc a obě lze vidět se štěňaty. Štěňátka budou před odjezdem do svých nových domovů plně kontrolována, mikročipována a očkována. Přijmeme jen ty nejlepší domy pro naše děti. Štěňátka přijdou se štěňaty, které budou obsahovat všechny základy, které budou potřebovat. Štěňata jsou připravena odejít.

Jméno: annamaria
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420754875077
Lokalita: Jihomoravský kraj
Cena: 5 000 Kč
Již vidělo: 31 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to