/ Korálový vápník je potřebný nejen pro kosti a zub - Celá ČR

Korálový vápník je potřebný nejen pro kosti a zub - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 09.07. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Korálový vápník je potřebný nejen pro kosti a zub. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420734428555. Inzerát Korálový vápník je potřebný nejen pro kosti a zub již vidělo 22 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Vápník v našem těle plní řadu funkcí. Nedostatek vápníku se projevuje křehkými kostmi, bolestmi kloubů, kazivostí zubů nebo dráždivostí svalů a křečemi. Tekutý Coral calcium starlife - přírodní, mořský, korálový vápník s vitamínem D, A, C, E a minerály hořčíkem, selenem a zinkem. Má vstřebatelnost vyšší než 98%, tělo ho dobře vstřebává a je vhodný pro všechny, komu nevyhovuje polykání tablet. Vysoká kvalita produktů, přírodní ingredience, kontrolovaný původ rostlin, výrobci pouze s certifikátem GMP. Nejpřehlednější český e-shop s vitaminy a doplňky stravy pro zdravou cestu životem. Více na www.alfavitamin.cz.

Jméno: Alfavitamin
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420734428555
Lokalita: Celá ČR
Cena: Dohodou
Již vidělo: 22 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to