Kniha - Klíčenka a kouzelný les

Prodám, na prodej Kniha - Klíčenka a kouzelný les. Cena: 190 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420777431811. Inzerát Kniha - Klíčenka a kouzelný les již vidělo 344 lidí. Pospěšte si.

Nabídka, Vloženo: 13.03. 2018 Smazat / EditovatPohádka o kouzelném lese, zvířátkách, čarovném klíči, princezně Klíčence a zlém loupežníkovi Zenzibovi. Zimní paní zvířátkům věnuje kouzelný klíč za to, že v zimě les poničila. Ten promění les v kouzelný a zvířátkům zlepší jejich schopnosti. Srnka lépe slyší, sova vidí vše široko daleko, medvěd má větší sílu, liška rychleji běhá, sysel hovoří řečí všech zvířat. Princezna Klíčenka se zrodí za pomocí kouzelného klíče. Loupežník Zenziba chce získat klíč jen pro sebe a být mnohem silnější. Knížka vtáhne děti do světa fantazie, kouzel a lesního prostředí.
Objednávat knihu můžete zde:
http://katerinamaruchnicova.cz/o-knizce/
Budu velmi ráda za všechny reakce.

Kateřina Maruchničová

Jméno: Kateřina Maruchničová
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420777431811
Lokalita: Kolín
Cena: 190 Kč
Již vidělo: 344 lidí

Nenašli jste u nás co jste hledali? Zkuste další servery v ČR, které vám třeba pomůžou lépe než my.

Bazoš

Server bazos.cz je nejnavštěvovanější server v České republice, pokud jste u nás nenašli co jste hledali zkuste hledat přímo na serveru bazoš. Pokud se chcete podívat co nabízí server bazoš pod hledaným výrazem: Kniha - Klíčenka a kouzelný les kliknětě sem