/ Kniha - Klíčenka a kouzelný les - Kolín

Kniha - Klíčenka a kouzelný les - Kolín

Nabídka, Vloženo: 13.03. 2018 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Kniha - Klíčenka a kouzelný les. Cena: 190 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420777431811. Inzerát Kniha - Klíčenka a kouzelný les již vidělo 805 lidí. Pospěšte si.Pohádka o kouzelném lese, zvířátkách, čarovném klíči, princezně Klíčence a zlém loupežníkovi Zenzibovi. Zimní paní zvířátkům věnuje kouzelný klíč za to, že v zimě les poničila. Ten promění les v kouzelný a zvířátkům zlepší jejich schopnosti. Srnka lépe slyší, sova vidí vše široko daleko, medvěd má větší sílu, liška rychleji běhá, sysel hovoří řečí všech zvířat. Princezna Klíčenka se zrodí za pomocí kouzelného klíče. Loupežník Zenziba chce získat klíč jen pro sebe a být mnohem silnější. Knížka vtáhne děti do světa fantazie, kouzel a lesního prostředí.
Objednávat knihu můžete zde:
http://katerinamaruchnicova.cz/o-knizce/
Budu velmi ráda za všechny reakce.

Kateřina Maruchničová

Jméno: Kateřina Maruchničová
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420777431811
Lokalita: Kolín
Cena: 190 Kč
Již vidělo: 805 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2022 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. george ulozto_cz