/ Kangal - štěňátka k odběru - Trutnov

Kangal - štěňátka k odběru - Trutnov

Nabídka, Vloženo: 11.07. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej Kangal - štěňátka k odběru. Cena: Dohodou. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420603216765. Inzerát Kangal - štěňátka k odběru již vidělo 28 lidí. Pospěšte si.Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

Chov. stanice s letitými zkušenostmi s chovem kangalů nabízí k odběru štěňátka z unikátního spojení. Toto nenáročné, původní, klidné pastevecké plemeno má přirozeně potlačené lovecké pudy a vrozen vynikající hlídací instinkt. Naprosto miluje svoji rodinu a všechna zvířata, které k domovu patří. Kangal je nebojácný, ostražitý, velice inteligentní, přirozeně neagresivní, ale v případě potřeby důrazný a tvrdý. Štěňátka mají po rodičích atraktivní „vlčí“ barvu, jsou zdravá, vyrůstají mezi dětmi a dom. zvířaty. Jsou po základním očkování, očipovaná, vhodná pro případný další chov. Zajišťujeme chovatelský a poradenský servis. Více informací vážným zájemcům poskytneme po telefonu. Pouze do výborných podmínek.

Jméno: Marek Kvarda
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420603216765
Lokalita: Trutnov
Cena: Dohodou
Již vidělo: 28 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to