/ JÁ JSEM ZLATÁ PENZIČKA PRO TETU I PRO STRÝČKA - Celá ČR

JÁ JSEM ZLATÁ PENZIČKA PRO TETU I PRO STRÝČKA - Celá ČR

Nabídka, Vloženo: 22.04. 2019 Smazat / Editovat

Prodám, na prodej JÁ JSEM ZLATÁ PENZIČKA PRO TETU I PRO STRÝČKA . Cena: 55 555 Kč. Pokud máte zájem kontaktujte mně na telefonu +420728368453. Inzerát JÁ JSEM ZLATÁ PENZIČKA PRO TETU I PRO STRÝČKA již vidělo 37 lidí. Pospěšte si.



Ve fotogalerii není žádna fotografie. Uživatel k inzerátu nepřiložil fotografie.

ZLATÁ PENZIČKA - to je název moderního spořícího účtu, kde si klienti spoří ve zlatě. A to nejenom na svoji penzi, ale třeba i dětem nebo vnoučatům na vzdělání. Zlatá penzička je produkt prosperující společnosti Zlatá rezerva a zájemci o spoření ve zlatě si měsíčně můžou spořit od 500 do 4000 korun. Dostávají za to fyzické investiční zlato, které je navíc v celé EU osvobozeno od DPH. Firma Zlatá rezerva taky garantuje zpětný odkup zlata. Zlatou penzičku, která krásně funguje, už má uzavřenou několik tisíc klientů z ČR i ze zahraničí a společnost potřebuje rozšířit svůj početný tým o nové, schopné a spolehlivé obchodní zástupce. Jenom doopravdy vážní zájemci o investovaní do zlata a o dobře placenou práci či spolupráci nám můžou napsat na náš email - vrba@pentiaconsulting.cz. Mobil - 730552050.

Jméno: PhDr. Luboš Vrba
Kontakt: Kontaktovat inzerenta
Telefon: +420728368453
Lokalita: Celá ČR
Cena: 55 555 Kč
Již vidělo: 37 lidí
Kontaktujte inzerenta

Komunikace přes kontaktní formulář probíhá jen mezi nabízejícím a poptávajícím, server bazarov.cz nijak nesbírá Vaše osobní údaje.

Fanděte nám

Copyright © 2019 Bazarov.cz bazar, inzerce zdarma Provozovatel nenese zodpovědnost za obsah uveřejňovaných inzerátů. ulož to